לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 02-624-00-53

ליטיגציה ומשפט אזרחי

ליטיגציה הנה אומנות ההופעה בבתי המשפט אשר מהווה ענף משפט עצמאי.

עו"ד מופיע, ליטיגטור, נדרש בנוסף לשליטתו בענפי המשפט השונים, לשלוט גם באסטרטגיות וטקטיקות לניהול כל תיק תוך יכולת להחליף בניהן תוך כדי תנועה.

כשכשלו הדרכים לפתרונו של סכסוך אזרחי, מסחרי ואף פלילי מחוץ לכותלי בית המשפט, הרי שהסכסוך יעבור להתנהל בפני ערכאות משפטיות. בשלב זה על עורכי הדין לפעול הן להגשת כל כתבי בי-הדין הנדרשים במסגרת ניהולו של התיק המשפטי ובהתאם להוראות הדין, והן לפעול לבניית טקטיקת ניהול התיק ובהמשך לעמוד על טכניקת החקירה לשלב קיום ההוכחות, שלב המהווה משחק מוחות בין הצדדים ואשר על פי התנהלותו יכול לקום וליפול כל טיעון משפטי.

משרד גבאי חן צימר ושות', והעומד בראש מחלקת הליטיגציה- עו"ד עובדיה גבאי, מתמחים בניהול תיקי ליטיגציה בכל ענפי המשפט ויחדיו צברו אלפי שעות ניסיון בהופעות מול שופטים בכלל הערכאות המשפטיות בישראל, ניסיון אשר עומד לזכות לקוחות המשרד.

כשהנך עומד בפני תיק משפטי המתנהל בבית המשפט, ההבדל בין עו"ד משפטן לבין עו"ד ליטיגטור, הוא ההבדל בין הפסד לניצחון !

בוררויות

בוררות הינה דרך אלטרנטיבית לפתרון סכסוכים משפטיים, תוך חיסכון בעלויות וזמן לצדדים.

בעשור האחרון עלה קרנו של מוסד הבוררות, והבוררות הפכה לדרך מעודפת לפתרון סכסוכים על ידי אנשים וגופים המעוניינים לחסוך בזמן וכסף ולהגיע לסיום הסכסוך בצורה נעימה ויעילה ומהירה - נוכח האופי המיוחד של הליכי פתרון הסכסוכים האלטרנטיביים כדוגמת בוררויות וגישורים מומלץ להגיע להליכים אלו עם עו"ד המנוסה בניהול ובהופעה בהליכי בוררויות ואין להסתפק בעו"ד המייצג אך בבתי משפט.

עו"ד עובדיה גבאי משמש כבורר בסכסוכים עסקיים ומקצועיים ונמנה על צוות מצומצם של בוררים בפדרציה לבוררות, לצד היותו יו"ד ועדת גישור של ועד המחוז של לשכת עורכי הדין בירושלים וחלק מרשימת הבוררים המומלצים של ועד מחוז ירושלים.

לצדו עו"ד נתן צימר-גבאי הינו בוגר הקורס לבוררויות בינלאומיות של מטה ה- ICC שנערך בפריז.

משרד גבאי חן צימר ושות' מתמחה בייצוג בהליכי בוררות וגישור ובעל ניסיון רב שנים בייצוג בבוררויות וגישורים במגוון תחומים.